Wątek: Przychodnia Przemyśl – można wyleczyć Covid-19 w 48 godzin

Można wyleczyć COVID 19 w 48 godzin… Poniżej relacja nt. Covid (celowa pisownia „c.ovid”) i sytuacji na świecie. Świeżo z jednego z forum na popularnym menadżerze piłkarskim Hattrick. org. Poniżej zamieszczamy autentyczne wpisy (Osoba A i Osoba B):

Dotyczy wpisu (poniżej link) i recenzja oraz wklejone :

Osoba A: Odnośnie tego co napisałeś (Bdz…), dr Bodnar uratował mi życie, przez 2 miesiące leczyłem się 3 antybiotykami i nie dało to pożądanego efektu (były nawroty choroby), dopiero tę stronę znaleźliśmy z żoną i zacząłem brać viregyt-k i to wyleczyło mnie w 100%. Tylko dlaczego ten lek jest tak trudno dostępny i z większości aptek został wycofany ze sprzedaży? Jest dostępny na receptę, nie wiem czy każdy lekarz może go wypisać… czy mają jakieś odgórne opory… Niby leku na c.ovid nie ma, ale potwierdzam już 2 razy mnie wyleczył najpierw w marcu, kwietniu i teraz w na początku listopada.

Osoba B: Mój Tata niedawno też zachorował, dostał viregyt, 50 kropel witaminy D na start, i chyba wit c i szybko przeszło. W komentarzach ludzie często pisali, że im też pomogła amantadyna, od 10 grudnia znacznie utrudnili dostęp do niej, bo ludzie masowo zaczęli się tym leczyć i to im już nie pasowało, głównie konflikt interesów, wg ich myślenia niby za mało badan i z troski to zablokowali jednocześnie pozwolili dzieci szcz.. co jest kryminałem już do kwadratu… dużo by o tym wszystkim pisać

Witold Gadowski z kanału Gadowskitv dużo mówi o c.ovidzie i tematach z tym związanych.

Osoba A: Dostęp do viregyt był już od dawna utrudniony. Ja szukałem w kwietniu, to tylko 1 apteka w całym Szczecinie miała i tu już zarezerwowaną niby ostatnią sztukę. Jakoś udało mi się ubłagać farmaceutkę. Wszędzie na stronach było napisane, że wycofano ze sprzedaży. A tam gdzie nie było wzmianki, to dzwoniłem i oczywiście nie mieli. Celowe działanie.
Badania były, są i będą nad lekiem na srovid tylko po co? Grube miliony za tym idą średnio 25 mln złotych rocznie a mają jeszcze zwiększać. Jest lek (tani w produkcji – przed pandemią kosztował niecałe 7-8 zł teraz kupowałem za 60 zł), który podobno bez licencji można produkować (w latach 70tych był już znany), tylko z big farmą nikt nie zadziera… nikt nie może się odważyć. Musi iść produkcja szczepień a lek na to gówno ograniczyłby plany najbogatszych (grupy bilderbergów), którzy za wszelką cenę dążą do kryzysu. Tylko kosztem niewinnych ludzi często starszych, którzy im do systemu nie pasują. Ci co się zaszczepili to z przykrością mówię że nie są to osoby wolne, niestety pętla na szyi będzie coraz bardziej zaciskana (coraz więcej ograniczeń lockdałnów itd). To nie idzie w dobrym kierunku. Celowo rozpropagowany wirus przez najbogatszych, nakręcany dzień w dzień przez skorumpowane, chore media to nic dobrego. Ale tak jak napisałeś dużo można by pisać… kto mądry to widzi i wielu ludzi już przejrzało co z nami robią, a robią co chcą… za mordę trzymają!

A jeszcze dodam, że na początku listopada, podczas choroby zadzwoniłem do mojej, uważam najlepszej lekarz, przepisała mi znów antybiotyk i jeszcze parę leków, po tygodniu niestety nie byłem wyleczony. Na szczęście zostało mi trochę kapsułek amantadyny, tym zaleczyłem choróbsko w ciągu 3-4 dni.

Osoba B: dokładnie…

a viregyt mozna było dostac ostatnio, wystarczylo wypisac recepte przez strone internetowa z receptami online i po chwili przychodzil kod z recepta ale juz utrudnili to..

jest watek z cvd na non ht Polska ale tam pełno ludzi którzy wierzą w tą cała machine wykreowana przez media i big farmę a propos mediów, właśnie dochodzi do połączenia Discovery (dostało zgodę od KE) z Warner Media Bros, którego właścicielem jest amerykański AT&T największa na świecie firma telefoniczna i kablowa… AT&T będzie miało 71% akcji Grupy Discovery Warner Bros. Finansować to mają to banki Goldman Sachs i GP Morgan. Będą nadawali w 220 krajach..

a jakby ktoś nie wiedział do czego to wszystko zmierza to wskazówka (https://www.youtube.com/watch?v=6swmTBVI83k) …

Osoba A: ja właśnie tak dostałem receptę, ograniczają dostęp do leków jak tylko mogą

To co się obecnie dzieje to jest ludobójstwo w białych rękawiczkach… bo jak inaczej nazwać m.in. G.Sorosa, rotchilda, rockefelerów, czy Billa G. (założyciela microsoft) który jeszcze kilka lat temu mówił, że jest za dużo ludzi na świecie i że optymalnie powinno być ok 2 mld a nie 7 i dalej rośnie. Nagle mu się odmieniło?? i dlatego posiada akcje firm produkujące szczepionki, a zapewne już niebawem będzie brał udział w chipowaniu ze względu na swoje doświadczenia w elektronice… i nie będę już mówił o jego badaniach nt. koronowirusa od 2015 roku

a szczepienia to jest tylko początek zniewolenia ludzi, nim się obejrzą a będą mieć czip w ręku, to jest zaplanowane już od dawna… kwestia 5 lat a może szybciej. W tv tak jak teraz mówią tak też powiedzą, że to jest najbezpieczniejsze rozwiązanie, nie zgubisz czy nie okradną Cię z karty płatniczej czy telefonu (blik). Jak ludzie nie będą myśleć i dadzą się zniewolić (a to wszystko kupy się nie trzyma) to kiepsko będzie…

Teledysk bodajże z ’97 przedstawiający to, że nic nie kupisz bez znamienia lucka (kod kreskowy to też satanistyczny znak) a czip to praktycznie podobne zjawisko:
(https://www.youtube.com/watch?v=lknW2mzXMMY)

Osoba B: Exactly…

wydawało się to niby odległe ale bardzo szybko już rozstawiają podstawę pod to wszystko..

znacznie szybciej niż 5 lat..

Osoba B: A oglądałeś wywiad z Aaronem Russo? 2,3 miesiące po tym wywiadzie zmarł..

Osoba A: Tak, już kilka lat temu, żona mnie wtajemniczyła;)
I tak naprawdę od tego filmu wywiadu z Russo zaczęło włączać się szersze myślenie, niż tylko ślepo wierzyć w to co zwłaszcza teraz mówią media głównego nurtu (a tv kłamie, to wiadomo nie od dziś). A sam Russo, chyba za dużo powiedział… ale jeszcze gdzieś krążył na Yt ten film „ostatni wywiad z Russo” choć nie wiem czy go nie usunęli tak jak to coraz więcej usuwają niewygodne filmy dla wiadomo kogo.

Teraz ciekawie Katarzyna Szewczyk mówi: (https://www.youtube.com/watch?v=xdvucc_YfiQ) .
Jednym słowem świadomość ludzi (zwłaszcza też Polaków) rośnie i to powinno przynieść efekt. Ucisk trwa i władze badają, do jakiej granicy upodlenia społeczeństwa mogą się posunąć…

Osoba A: Ooo jest wywiad z Russo, jak ktoś nie oglądał to polecam.

z ubiegłego roku, widać poprzedni został usunięty, zobacz jak tego typu informacje są szufladkowane (wyświetlenia itd.) (https://www.youtube.com/watch?v=k7aT3McjogQ)

Covid 19 - bądź mądry jak sowa, miej szerszy pogląd na świat!
Covid 19 – bądź mądry jak sowa, miej szerszy pogląd na świat!


Dziękujemy za lekturę!

Post Author: admin

Forum przedstawia nowoczesną firmę wraz z niezbędnymi dodatkami, polecamy darmowe ogłoszenia na www.oyh.pl

1 thought on “Wątek: Przychodnia Przemyśl – można wyleczyć Covid-19 w 48 godzin

    admin

    (2 stycznia, 2022 - 7:17 pm)

    Zapraszamy do komentowania sytuacji na świecie, odnośnie Covid 19, koronawirus, preparaty szczepienne itp…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *